ROZWIJAJ RELACJE W FIRMIE

Wykorzystując możliwości portali wiedzy z funkcją społecznościową. Nie tylko dzielimy się wiedzą dostarczoną przez dostawców, ale także dajemy możliwość dzielenia się nią przez naszych pracowników. Wprowadzając nowy dokument, instrukcję, opis działania budujemy firmę opartą na wiedzy. Korzystając z narzędzi udostępniania dokumentów wewnątrz organizacji, możemy w łatwy sposób je ocenić, dodać uwagi, otworzyć dyskusję. Zwiększy to zaangażowanie pracowników oraz pogłębi zagadnienie. Dzięki platformie i stworzonej przestrzeni roboczej, zwiększy się innowacyjność. Powstaną nowe projekty oparte na wiedzy, która zostanie zgromadzona w prosty i intuicyjny sposób w Twojej firmie.

 

Dostosowana szata graficzna

Profesjonalnie przygotowany szablon graficzny zostaje zaimplementowany do systemu dzięki czemu platforma społecznościowa staje się wizytówką organizacji oraz podnosi jej prestiż.

Indywidualne konta użytkowników

Każdy użytkownik może stworzyć własne konto. Edytować informacje na temat konta oraz wstawić swój avatar. Każde konto będzie niepowtarzalne. Użytkownicy zarejestrowani w systemie mogą tworzyć grupy.

Własny portal społecznościowy

System daje możliwość stworzenia całkowicie odrębnego portalu społecznościowego. Od teraz wszyscy pracownicy mogłą spotkać się na własnej platformie społecznościowej.

Szybka wymiana informacji

Szybka wymiana wiedzy jest coraz bardziej efektywna. Komuniakacja na platformie społecznościowej wypiera komunikację telefoniczną czy mailową. W obszarze biznesowym szybka wymiana informacji jest niezwykle ważna.

Fora dyskusyjne

Forum to skarbnica wiedzy, miejsce gdzie każdy może wyrazić własne zdanie. Forum to wiedza zgromadzona w prosty i intuicyjny sposób.

Kanał wymiany informacji

Łatwość komunikacji między użytkownikami gwarantują narzędzia takie jak fora dyskusyjne, komunikator, możliwość prowadzenia prywatnych konwersacji, blog czy powiadomienia wysyłane bezpośrednio do użytkownika.

KONTAKT

Chcesz dołączyć do grona użytkowników nowoczesnych technologii?

Zadzwoń do nas, napisz lub zostaw wiadomość korzystając z formularza kontaktowego tuż obok.

Katowice
ul. Sławka 28/F
40-833

604 115 383

© 2016 Shafla

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?