Projekt przygotowany specjalnie dla Ciebie

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu przyjaznych użytkownikowi witryn internetowych. Rozwiązania webowe, które proponujemy oparte są na indywidualnych systemach zarządzania treścią CMS. Dzięki tak rozwiniętej technologii strona internetowa jest przyjazna dla każdego użytkownika platformy z indywidualnie zaprojektowanym panelem administracyjnym, w którym za pomocą kilku kliknięć można dokonać pożądanych zmian. Za systemami zarządzania treścią przemawia także szeroka gama funkcjonalności, które dodatkowo można zaprojektować tak by zadowoliły nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

 

Dostosowana szata graficzna

Profesjonalnie przygotowany szablon graficzny zostaje zaimplementowany do systemu dzięki czemu platforma społecznościowa staje się wizytówką organizacji oraz podnosi jej prestiż.

Responsive Design

Strona stworzona w technologii RWD (Responsive Web Design). Strona zaprojektowana przez naszą firmę będzie wyświetlała się poprawnie na dużym ekranie, tablecie czy smartphonie.

Przyjazne zarządzanie

Użytkownik w prosty sposób mogą dodawać oraz edytować treści zamieszczane na stronie. Wystarczy kilka kliknięć by dodać nawą wiadomość, grafikę czy zaktualizować stronę.

Pozycjonowanie systemu

Pozycjonowanie to potencjalny zysk oraz najlepsza reklama. Żadna inna reklama nie przyniesie takich efektów jak wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Pozwól nam zapewnić Ci pewne miejsce w sieci Internet

Dodatkowe funkcjonalności

CMS to również szeroka gama funkcjonalności. Oferowany system zostanie tak przygotowany aby mógł spełnić każdą potrzebę funkcjonalną naszego klienta.

Szkolenie z obsługi CMS

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak prawidłowo redagować treści na stronie, tworzyć nowe pozycje w menu oraz zapoznasz się z działaniem najpopularniejszych modułów oraz komponentów, które ułatwiają korzystanie z systemu.

KONTAKT

Chcesz dołączyć do grona użytkowników nowoczesnych technologii?

Zadzwoń do nas, napisz lub zostaw wiadomość korzystając z formularza kontaktowego tuż obok.

Katowice
ul. Sławka 28/F
40-833

604 115 383

© 2016 Shafla

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?